Strony internetowe Katowice


Tworzone przez nas strony wykonane są według potrzeb i zaleceń klienta, dzięki temu efekt jest taki jak sobie życzysz a jakość na najwyższym poziomie. Nasze usługi nie kończą się tylko na projektowaniu stron, pomożemy również w wyborze domeny, serwera jak i w pozycjonowaniu i marketingu intenetowym. Strony internetowe posiadają panel zarządzania treścią (CMS) dzieki któremu w banalny sposób można wykonywać zmiany zarówno samej treści jak i zdjęć. Projektujemy strony w Katowicach jaki i okolicy, dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pomogliśmy "rozwinąć skrzydła" i stać się zauważalnym w internecie wielu firmą i instytucją. Cenisz swój czas i pieniądze ?? u nas masz wszystko na miejscu dzięki czemu oszczędzisz pieniądze i czas.Oferujemy m.in.:
Strony internetowe Katowice
 • Strony internetowe Katowice

 • Tworzymy strony www oparte o najnowocześniejsze technologie. Portale internetowe, strony typu OnePage oraz strony dla firm. Do każdej strony internetowej mamy indywidualne podejście bo każda branża ma inne potrzeby. Projektujemy strony z panelem administracyjnym CMS jak i strony typowo wizytówkowe, nie wymagające częstej aktualizacji. Tak elastyczna oferta stron internetowych pozwala dobrać rozwiązanie odpowiadające każdemu klientowi, zarówno w Katowicach jak i okolicy.

 • Administracja stron internetowych

 • Nie administrowana a co za tym idzie zaniedbana strona lub sklep ma zły wpływ na postrzeganie firmy przez klienta, dlatego tak ważne jest profesjonalna administracja i dbanie o pozytywny wizerunek i aktualność treści. Musimy pamiętać że strona internetowa o nasza wizytówka a klienci szukając opinii o firmie bardzo często na początku patrzą na naszą stronę www.


  Zamów bezpłatną wycenę strony www


  Strony www wyposażone w system zarządzania treścią


  Nie musisz wiedzieć jak tworzyć strony internetowe żeby we własnym zakresie aktualizować treści na stronie. Dzięki intuicyjnemu panelowi administracyjnemu aktualizacja treści, dodanie nowych zdjęć, produktów jest dziecinnie proste i intuicyjne. Zarządzanie stroną internetową nie musi być już skomplikowane.

  Zarządzanie stroną przez telefon komórkowy


  Większość czynności związanych z internetem robimy przez telefon komórkowy, ze stroną internetową nie jest inaczej. U nas nie ponosisz dodatkowych opłat za wersję mobilną a dodatkowo możesz nią zarządzać z poziomu telefonu komórkowego komórki. Już nie jest ważne czy jesteś w Katowicach czy na drugim końcu świata. Twoja strona internetowa jest dostępna z każdego urządzenia z dostępem do internetu.

  Strony przyjazne dla klienta


  Głównym naszym celem jest wykonanie strony internetowej na której użytkownik będzie się czuł swobodnie, miał wrażenie że już na niej był. Strona internetowa musi być jak najbardziej intuicyjna i przyjazna.

  Zaufali nam:Tworzenie stron internetowych w Katowicach

  Katowice jest to miasto w południowej części Polski, które leży na terenie województwa śląskiego. Początki tego pięknego miasta sięgają XVI wieku. W tamtym czasie był to głównie rejon kuźniczy i rolniczy. Z kolej gwałtowny rozwój tego miasta został zapoczątkowany w XIX wieku. Katowice leżą na trasie głównych szlaków kolejowych, jak również międzynarodowych - drogowych oraz kolejowych. 

  Miejsca, które warto zobaczyć będąc w Katowicach 

  Kościół Ewangelicki Zmartwychwstania Pańskiego - został zbudowany w 1856 - 1958 roku. Był to pierwszy murowany kościół w tym mieście. Początkowo był on przeznaczony dla kilkuset wiernych, jednakże w XIX wieku rozpoczęła się jego rozbudowa. Rozbudowa obejmowała między innymi powiększenie organów, przedłużenie nawy o piętnaście metrów, rozbudowę dwóch skrzydeł bocznych, jak również dobudowę transeptu oraz dwóch wieżyczek. 

  Pomnik Powstańców Śląskich - jest to jeden z największych pomników w Polsce. Upamiętnia on trzy wystąpienia zbrojne ludności śląskiej przeciwko władzom niemieckim. Pomnik ma formę trzech orlich skrzydeł, które symbolizują trzy powstania śląskie. 

  Spodek - jest to hala widowiskowo - sportowa, w której odbywają się wszelkie ważne wydarzenia kulturalne. Uroczyste otwarcie Spodka katowickiego nastąpiło w 1971 roku. 

  Teatr śląski im. Stanisława Wyspiańskiego - jest to największa scena teatralna na Górnym Śląsku. Budowa teatru reprezentuje styl neoklasyczny. Główna elewacja budynku została ozdobiona płaskorzeźbami. 


  Do niedawna miasto kojarzone z szeroko pojętą działalnością przemysłową: przemysłem hutniczym, wydobywczym i chemicznym, w ostatnich latach przeszło szereg gwałtownych zmian. Choć dalej związane z górnictwem, porzuciło wizerunek starego, zanieczyszczonego centrum przemysłowego i ukierunkowało się na sektor usługowy (zatrudnienie w usługach otrzymało ponad 70% osób pracujących w obrębie Katowic). Nie oznacza to, że miasto całkowicie odwróciło się od swojej przeszłości i dziedzictwa. Jego celem jest ochrona obiektów poprzemysłowych, które mocno odcisnęły się w historii regionu. 

  Jednym z takich miejsc jest Muzeum Śląskie powstałe na dawnym terenie górniczym, które stało się wizytówką Katowic jako nowoczesnego miasta. Do pozostałych miejsc, jakie warto zwiedzić, należą m.in.: kościół św. Michała Archanioła, Pałac Goldsteinów, jedyna zachowana w Polsce wieża spadochronowa i słynna hala widowiskowa Spodek, w której odbywają się koncerty zarówno polskich, jak i zagranicznych gwiazd muzyki. 

  Katowice mogą poszczycić się sporą ilością placówek oświatowych w tym Uniwersytetem Śląskim oraz Śląskim Uniwersytetem Medycznym.

  W Pyrzowicach — 45 km od centrum aglomeracji położony jest Międzynarodowy Port Lotniczy "Katowice", z którego korzystają głównie mieszkańcy południowej Polski, ale również Czech i Słowacji.

  Miasto poza bogatą historią i kulturą ma wiele do zaoferowania, a przez to, że cały czas się rozwija, będzie miało do zaoferowania jeszcze więcej.    
  Jakie dodatkowe usługi świadczymy w Katowicach

  Począwszy od projektowanie stron internetowych aż po:
 • Administracje stron www
 • Pozycjonowanie stron
 • Optymalizacje stron i sklepów
 • Projektowanie sklepów online
  kompleksowe usługi w jednym miejscu
 • Dlaczego tworzymy strony internetowe w Katowicach??

  Nasza siedziba znajduje sie w Katowicach i jest to dla nas jedno z priorytetowych miast. W Katowicach wykonujemy zarówno proste strony typu wizytówki i portfolio aż po skomplikowane portale internetowe i sklepy www.
  Copyright © 2008 - 2018 Fx Design. All right reserved. sitemap

  Ostatnio zrobiliśmy: emdf.pl | producent rolet | producentbram24.pl
  Naszym obszarem działalności są Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Myszków - Zawiercie oraz Śląsk i Londyn
  Korzystamy z systemu Joomla ( projektowanie stron / strony internetowe / kodowanie szablonów / modyfikacje / tworzenie szablonów )
  oraz Sote i Presta Shop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów). Zapraszamy również do zapoznania się z cennik stron internetowych i sklepów internetowych.