Joomla - projektowanie stron oraz modyfikacjeJeśli potrzebujesz pomocy w tworzeniu strony na systemie Joomla lub modyfikacji aktualnie istniejącej witryny, dobrze trafiłeś. Systemem Joomla zajmujemy się praktycznie od jego powstania, dzięki czemu nasze doświadczenie z tym systemem jest na tyle obszerne iż niestraszne są nam nawet najcięższe zlecenia.

Joomla! jest rozbudowanym a zarazem przyjaznym w obsłudze Systemem Zarządzania Treścią (CMS), którego możliwości są praktycznie nieograniczone. Za jego tworzenie odpowiedzialna jest cała społeczność skupiona wokół Joomli! (developerzy, programiści, projektanci, administratorzy systemów, tłumacze, autorzy tekstów), dbająca o ciągły rozwój i maksymalne bezpieczeństwo.

Dodatkowym plusem jaki przemawia za wyborem systemu Joomla! do projektowanej strony jest licencja GNU GPL co oznacza że kod Joomli! jest otwarty dla każdego programisty a co za tym idzie, właściciel witryny podczas jej rozbudowy nie musi korzystać wyłącznie z usług firmy która stworzyła stronę.

Dlaczego wybrać stronę z systemem zarządzania treścią Joomla?

 • Olbrzymie wsparcie techniczne społeczności Joomla w zakresie modyfikacji

 • Kilka tysięcy dodatków

 • Nie jesteśmy skazani przez całe życie naszej strony na robienie modyfikacji tylko w jednej firmie

 • Bezpieczeństwo dzięki ciągle pojawiającym się aktualizacją i „łatką” na znalezione dziury

 • Intuicyjny panel administracyjny

 • Szybkość działania

 • Modułowa konstrukcja, dzięki czemu zawsze można dobudować nowe funkcje bez potrzeby tworzenia nowej witryny
 • Modernizacja strony z systemem Joomla

  Co tu wiele ukrywać strona tak jak my się starzeją, no może trochę szybciej :) zmienia się moda, technika jak i potrzeby funkcjonalności. Modernizacje strony wykonanej w systemie Joomla można rozpocząć od „odświeżenia” szablonu, co na pewno poprawi jej wizerunek w sieci. Kolejna kwestią jest zaktualizowanie zarówno systemu Joomla jak i modułów i komponentów jakie są zainstalowane, a ważne jest to w szczególności w systemach przed wersją 2.5 ponieważ nie było wcześniej zamontowanego komponentu który informuje nas o przestarzałej wersji zarówno samego systemu jaki i komponentów i modułów które mamy zainstalowane.

  Przenoszenie Joomli na nowy serwer

  Teoretycznie nie jest to skomplikowana sprawa, wystarczy przenieść zawartość katalogu z Joomlą jak i bazę danych na nowy serwer oraz zmienić ustawienia bazy SQL w pliku configuration.php. Powinien to zrobić początkujący webmaster. Jednak podczas przenoszenia częstym problemem jest różnica w hostingach objawiająca się błędami począwszy od braku polskich liter po rozsypujące się szablony. Jeśli natrafiłeś na problem w przeniesieniu lub po prostu wolisz to zlecić specjalistą, skontaktuj się z Nami.

  Zabezpieczenie Joomli

  W internecie tak jak w realnym życiu można niestety spotkać osoby które lubią sobie przywłaszczyć cudzą własność a w świecie wirtualnym również zniszczyć naszą stronę. Oczywiście nie ma zabezpieczeń doskonałych, ale zawsze można zmniejszyć ryzyko.
  Jeśli chcesz zabezpieczyć swoją stronę, ktoś włamał się i nie chcesz żeby to się powtórzyło a na pewno chcesz to ryzyko maksymalnie zniwelować. Dobrze trafiłeś.
  Nasze wieloletnie doświadczenie pomoże udoskonalić zabezpieczenia i minimalizować ryzyko ataku na Waszą stronę, portal lub sklep wykonany na platformie Joomla.

  Posiadasz szablon strony który chcesz dostosować do systemu Joomla ?? może posiadasz już stronę działającą na systemie Joomla ale znudził Ci się jej układ, design lub potrzebujesz pomocy przy jej zmodyfikowaniu?? Zadzwoń lub napisz. Zrobimy za Ciebie wszystkie niezbędne modyfikacje w sposób szybki oraz profesjonalny.

  W naszej ofercie znajduje się:

 • Kodowanie szablonów dla systemu Joomla

 • Projektowanie graficzne i kodowanie szablonów Joomla

 • Modyfikacje szablonów Joomla • Wirus na stronie internetowej z systemem Joomla

  Coraz częściej strony internetowe padają ofiarą hakerów i są atakowany przez wirusy. I nie pomoże tu zmiana systemu zarządzania treścią czy inne magiczne porady osób zajmujących się tym zagadnieniem. Nie inaczej jest z systemem Joomla. Brak aktualizacji do nowych wersji oraz słabo zabezpieczone serwery to jedne z podstawowych powodów pomyślnego ataku na stronę internetową. W 99% są to ataki gdzie strona jest atakowana w sposób losowy. Ten 1 % to ataki spersonalizowane na naszą stronę, ale na to trzeba sobie naprawdę „zasłużyć”. To jak grypa, ktoś kichnie w naszej okolicy i mamy przeziębienie. Tak samo jest z stronami, robot buszuje po internecie i wyszukuje niezabezpieczone strony albo my wchodzimy na zainfekowaną i zarażamy w ten sposób naszą.


  Aktualizacja Joomli do najnowszej wersji

  Jeśli potrzebujesz zaktualizować swoja witrynę do najnowszej wersji to zapraszamy do kontaktu. Od początku istnienia systemu Joomla to jest od 2005 roku zajmujemy się tym systemem, jego wdrażaniem i modyfikacjami i aktualizacją.

  Dlaczego warto zaktualizować system Joomla do najnowszej wersji ??

  Najważniejsze to bezpieczeństw, strona internetowa która nie jest aktualna nie zapewnia bezpieczeństwa danych które są tam zawarte. W internecie istnieją specjalne skrypty/wirusy które wyszukują takie strony i infekują je. I nieważne jak dobry serwer mamy wykupiony, nie zaktualizowana strona to strona „dziurawa”.

  Jak sprawdzić jaką mam wersje systemu Joomla ??

  Najłatwiej wykonać to logując się do panelu administracyjnego i w stopce będzie umieszczona informacja o wersji. W bardzo starych wersjach numer znajduje się w prawym górnym rogu. Nie znalazłeś ?? skontaktuj się z nami i to sprawdzimy.
  Zaufali nam:Tworzenie stron internetowych
  Witamy

  Jeśli chcesz pokazać swoją firmę / pasję ogromnej liczbie przyszłych klientów lub uruchamiasz swój biznes w internecie, dobrze trafiłeś. Zapoznaj się z naszą kompleksową oferta projektowania stron i sklepów, pozycjonowania oraz optymalizacji i przekonaj się jak łatwo możesz zaistnieć w internecie. Ty przedstawiasz nam swoja "wizje" my ją realizujemy!
  Dlaczego my??

  Nie uznajemy pół środków, opóźnień w terminie ukończenia zlecenia a przede wszystkim w naszym słowniku nie ma zwrotu "to niemożliwe". Dla nas wartością nadrzędną jest klient i dlatego tworzymy wyłącznie unikatowe projekty które będą Waszą i Naszą wizytówką w inte rnecie. Na potwierdzenie tych słów zapraszamy do zapoznania się z referencjami które przedstawiają jak nas oceniają klienci i jak będzie wyglądała nasza współpraca.
  Copyright © 2008 - 2018 Fx Design. All right reserved. sitemap

  Ostatnio zrobiliśmy: prestizmagazynlokalny.pl | emdf.pl | producent rolet | gfxworld.pl | producentbram24.pl
  Naszym obszarem działalności są Katowice - Sosnowiec - Dąbrowa Górnicza - Będzin - Myszków - Zawiercie oraz Śląsk i Londyn
  Korzystamy z systemu Joomla ( projektowanie stron / strony internetowe / kodowanie szablonów / modyfikacje / tworzenie szablonów )
  oraz Sote i Presta Shop ( administracja i tworzenie sklepów internetowych / modyfikacje i tworzenie szablonów). Zapraszamy również do zapoznania się z cennik stron internetowych i sklepów internetowych.